magicmunke28

magicmunke28
Movie Buff - 284 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2010
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

54 10% Joe Versus the Volcano (1990) - Rated 30 Jul 2010
82 63% True Lies (1994) - Rated 30 Jul 2010
72 35% Hairspray (2007) - Rated 30 Jul 2010
61 16% Muppets from Space (1999) - Rated 30 Jul 2010
51 8% Under Siege 2: Dark Territory (1995) - Rated 30 Jul 2010
72 35% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 30 Jul 2010
78 51% Watchmen (2009) - Rated 30 Jul 2010
85 72% Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Rated 30 Jul 2010
73 38% Narc (2002) - Rated 30 Jul 2010
63 20% Mars Attacks! (1996) - Rated 30 Jul 2010