![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
magic_munke | |
![]() |
Movie Buff - 443 Films Ranked
Member Since: Aug 14, 2010
Location: UK
|

| 80 | The Sixth Sense (1999) - Aug 25, 2010 |
| 80 | Ghost in the Shell (1995) - Aug 25, 2010 |
| 70 | Enemy at the Gates (2001) - Aug 25, 2010 |
| 80 | Dark City (1998) - Aug 25, 2010 |
| 70 | As Good As It Gets (1997) - Aug 25, 2010 |
| 90 | The Usual Suspects (1995) - Aug 25, 2010 |
| 90 | Unforgiven (1992) - Aug 25, 2010 |
| 60 | Snatch (2000) - Aug 25, 2010 |
| 100 | The Shawshank Redemption (1994) - Aug 25, 2010 |
| 80 | The Big Lebowski (1998) - Aug 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |