magid

magid
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2012
Location: New York, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 88% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 28 Dec 2012
70 35% Argo (2012) - Rated 28 Dec 2012
70 35% Wanted (2008) - Rated 28 Dec 2012
95 88% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 28 Dec 2012
80 50% Shaun of the Dead (2004) - Rated 28 Dec 2012
60 27% The Iron Giant (1999) - Rated 28 Dec 2012
60 27% Starsky & Hutch (2004) - Rated 28 Dec 2012
85 59% The Usual Suspects (1995) - Rated 28 Dec 2012
80 50% Shrek (2001) - Rated 28 Dec 2012
1% Mission: Impossible (1996) - Rated 28 Dec 2012