![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
magitektina | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Jun 30, 2009
Location: Windsor, Ontario, Canada
|

| 80 | Star Trek (2009) - Jun 30, 2009 |
| 80 | Paprika (2006) - Jun 30, 2009 |
| 100 | Sleeping Beauty (1959) - Jun 30, 2009 |
| 80 | The Day After (1983) - Jun 30, 2009 |
| 80 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Jun 30, 2009 |
| 100 | Watchmen (2009) - Jun 30, 2009 |
| 100 | The Heart Is a Lonely Hunter (1968) - Jun 30, 2009 |
| 60 | Picnic (1955) - Jun 30, 2009 |
| 80 | The Boys in the Band (1970) - Jun 30, 2009 |
| 60 | Pineapple Express (2008) - Jun 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |