![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
maglevity | |
![]() |
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Feb 17, 2010
Location: USA
|

| 100 | The Silence of the Lambs (1991) - Feb 18, 2010 |
| 100 | Léon: The Professional (1994) - Feb 18, 2010 |
| 100 | The Matrix (1999) - Feb 18, 2010 |
| 100 | The Shining (1980) - Feb 17, 2010 |
| 100 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Feb 17, 2010 |
| 95 | American Psycho (2000) - Feb 17, 2010 |
| 99 | Glengarry Glen Ross (1992) - Feb 17, 2010 |
| 98 | Sexy Beast (2000) - Feb 17, 2010 |
| 95 | Donnie Darko (2001) - Feb 17, 2010 |
| 80 | Spider-Man 2 (2004) - Feb 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |