magnosp

magnosp
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2007
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 66% Fools Rush In (1997) - Rated 05 Jan 2007
65 38% Troy (2004) - Rated 05 Jan 2007
66 42% Dead Poets Society (1989) - Rated 05 Jan 2007
61 34% Runaway Jury (2003) - Rated 05 Jan 2007
92 87% The Bridges of Madison County (1995) - Rated 05 Jan 2007
70 51% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 05 Jan 2007
66 42% Vanity Fair (2004) - Rated 05 Jan 2007
55 28% King Arthur (2004) - Rated 05 Jan 2007
60 31% Braveheart (1995) - Rated 05 Jan 2007
79 69% Kingdom of Heaven (2005) - Rated 05 Jan 2007