![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
magnumt | |
![]() |
Movie Buff - 256 Films Ranked
Member Since: Dec 12, 2006
Location: Malta
|
|
Bio: The fact I hate a lot of things means I have good taste!
| |

| 75 | The Day the Earth Stood Still (2008) - Dec 12, 2008 |
| 85 | Iron Man (2008) - May 03, 2008 |
| 90 | Pan's Labyrinth (2006) - Feb 09, 2008 |
| 40 | Transformers (2007) - Jul 27, 2007 |
| 90 | Planet of the Apes (1968) - Jun 08, 2007 |
| 80 | Pulp Fiction (1994) - Jun 08, 2007 |
| 30 | Batman & Robin (1997) - Jun 08, 2007 |
| 75 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Jun 08, 2007 |
| 70 | Akira (1988) - May 20, 2007 |
| 30 | Hollow Man (2000) - May 20, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |