![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
magusrd | |
![]() |
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Jul 14, 2011
Location: Brazil
|

| 85 | The Hurt Locker (2009) - Jul 14, 2011 |
| 95 | Elite Squad: The Enemy Within (2010) - Jul 14, 2011 |
| 90 | Tangled (2010) - Jul 14, 2011 |
| 90 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Jul 14, 2011 |
| 90 | Princess Mononoke (1997) - Jul 14, 2011 |
| 90 | Rango (2011) - Jul 14, 2011 |
| 90 | How to Train Your Dragon (2010) - Jul 14, 2011 |
| 90 | Ponyo (2008) - Jul 14, 2011 |
| 95 | Grave of the Fireflies (1988) - Jul 14, 2011 |
| 95 | My Neighbor Totoro (1988) - Jul 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |