Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
magwai
Movie Buff - 183 Films Ranked
Member Since: Dec 3, 2008
Location: Woking, Surrey, UK
Message Sent!
500 characters left
Bio: i love films but have trouble finding good ones
Recent Rankings
84 Blade Runner (1982) - Dec 28, 2009
91 Gangs of New York (2002) - Dec 28, 2009
90 Wedding Crashers (2005) - Dec 28, 2009
99 Avatar (2009) - Dec 28, 2009
90 The Illusionist (2006) - Dec 14, 2009
89 L.A. Confidential (1997) - Dec 14, 2009
88 The Constant Gardener (2005) - Dec 14, 2009
86 There Will Be Blood (2007) - Dec 14, 2009
81 United 93 (2006) - Dec 14, 2009
88 Doubt (2008) - Dec 14, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with magwai. Why not go rank more films, then come back and check it out again?