![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
magwuj | |
![]() |
Movie Buff - 203 Films Ranked
Member Since: Jul 21, 2010
Location: Wroclaw, Poland
|

| 20 | Surrogates (2009) - Dec 09, 2011 |
| 80 | I Am Legend (2007) - Dec 09, 2011 |
| 70 | Beethoven (1992) - Dec 09, 2011 |
| 80 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Dec 09, 2011 |
| 50 | Erin Brockovich (2000) - Dec 09, 2011 |
| 70 | Dumb and Dumber (1994) - Dec 09, 2011 |
| 50 | Alien (1979) - Dec 09, 2011 |
| 70 | Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Dec 09, 2011 |
| 30 | The Thomas Crown Affair (1999) - Dec 09, 2011 |
| 30 | Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Dec 09, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |