Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mahshid
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Oct 7, 2010
Location: Montreal, Q.C, Canada
Bio: I am a master student of computer science, McGill University
Recent Rankings
79 Scream (1996) - Oct 08, 2010
83 The Others (2001) - Oct 08, 2010
80 Women Without Men (2009) - Oct 08, 2010
85 The Notebook (2004) - Oct 08, 2010
80 Children of Heaven (1997) - Oct 08, 2010
70 Scream of the Ants (2006) - Oct 08, 2010
85 Sex & Philosophy (2005) - Oct 08, 2010
78 Sweet November (2001) - Oct 08, 2010
80 Braveheart (1995) - Oct 08, 2010
75 L.A. Confidential (1997) - Oct 08, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mahshid. Why not go rank more films, then come back and check it out again?