Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mahtanianand
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Aug 6, 2008
Location: indonesia
Bio: i love movies
Recent Rankings
90 The Happening (2008) - Aug 06, 2008
Mini-Review: much better then his last movie "lady in the water"
80 Mamma Mia! (2008) - Aug 06, 2008
Mini-Review: good nice time past movie
100 Titanic (1997) - Aug 06, 2008
Mini-Review: excellent
88 Rush Hour 2 (2001) - Aug 06, 2008
Mini-Review: good
89 Ray (2004) - Aug 06, 2008
Mini-Review: good
90 A Few Good Men (1992) - Aug 06, 2008
Mini-Review: good
85 Twister (1996) - Aug 06, 2008
Mini-Review: good
90 Pulp Fiction (1994) - Aug 06, 2008
Mini-Review: very nice movie
79 The Jackal (1997) - Aug 06, 2008
Mini-Review: ok not bad
45 Minority Report (2002) - Aug 06, 2008
Mini-Review: waisted
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mahtanianand. Why not go rank more films, then come back and check it out again?