![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mai | |
![]() |
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: Dec 17, 2009
|
| 90 | Mamma Mia! (2008) - Dec 17, 2009 |
| 100 | The Holiday (2006) - Dec 17, 2009 |
| 100 | High School Musical (2006) - Dec 17, 2009 |
| 86 | Bee Movie (2007) - Dec 17, 2009 |
| 90 | Evan Almighty (2007) - Dec 17, 2009 |
| 56 | Fool's Gold (2008) - Dec 17, 2009 |
| 70 | High Fidelity (2000) - Dec 17, 2009 |
| 60 | Semi-Pro (2008) - Dec 17, 2009 |
| 80 | Miss Congeniality (2000) - Dec 17, 2009 |
| 70 | Chicken Little (2005) - Dec 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |