Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
maikelf
Movie Buff - 414 Films Ranked
Member Since: Jul 5, 2009
Location: Netherlands
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 Dirty Harry (1971) - Jul 06, 2009
75 Million Dollar Baby (2004) - Jul 06, 2009
75 When Harry Met Sally... (1989) - Jul 06, 2009
70 Lucky Number Slevin (2006) - Jul 06, 2009
80 Before Sunset (2004) - Jul 06, 2009
70 One Fine Day (1996) - Jul 06, 2009
75 King Kong (2005) - Jul 06, 2009
70 Mrs. Doubtfire (1993) - Jul 06, 2009
65 Dead Ringers (1988) - Jul 06, 2009
80 Ocean's Eleven (2001) - Jul 06, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with maikelf. Why not go rank more films, then come back and check it out again?