![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
majinspew666 | |
![]() |
Movie Buff - 114 Films Ranked
Member Since: Oct 6, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Operation Dumbo Drop (1995) - Oct 06, 2008 |
| 80 | Jurassic Park (1993) - Oct 06, 2008 |
| 80 | Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) - Oct 06, 2008 |
| 85 | The Legend of Zorro (2005) - Oct 06, 2008 |
| 85 | Casino Royale (2006) - Oct 06, 2008 |
| 50 | Romeo + Juliet (1996) - Oct 06, 2008 |
| 75 | Bend It Like Beckham (2002) - Oct 06, 2008 |
| 95 | Clue (1985) - Oct 06, 2008 |
| 75 | Batman & Robin (1997) - Oct 06, 2008 |
| 100 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Oct 06, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |