majortom

majortom
Movie Buff - 338 Film Ratings
Member Since: 17 Jun 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 44% Planes, Trains and Automobiles (1987) - Rated 17 Jun 2007
80 44% Hoosiers (1986) - Rated 17 Jun 2007
85 66% Contact (1997) - Rated 17 Jun 2007
85 66% Tron (1982) - Rated 17 Jun 2007
85 66% The Descent (2005) - Rated 17 Jun 2007
85 66% Clear and Present Danger (1994) - Rated 17 Jun 2007
75 30% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Rated 17 Jun 2007
85 66% Layer Cake (2004) - Rated 17 Jun 2007
90 85% The Godfather: Part II (1974) - Rated 17 Jun 2007
90 85% Apocalypse Now (1979) - Rated 17 Jun 2007