![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
makenosense | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2010
Location: Sao Paulo, SP, Brazil
|
|
Bio: I breath music and movies.
| |

| 90 | Bent (1997) - Feb 28, 2010 |
| 90 | The Constant Gardener (2005) - Feb 28, 2010 |
| 80 | Blindness (2008) - Feb 28, 2010 |
| 94 | Magnolia (1999) - Feb 28, 2010 |
| 99 | Let the Right One In (2008) - Feb 28, 2010 |
| 90 | Wild at Heart (1990) - Feb 28, 2010 |
| 60 | Willard (2003) - Feb 28, 2010 |
| 88 | 9 (2009) - Feb 28, 2010 |
| 84 | Everything Is Illuminated (2005) - Feb 28, 2010 |
| 99 | The 400 Blows (1959) - Feb 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |