![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
makiso | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Apr 29, 2007
Location: Slovakia
|

| 80 | Lantana (2001) - Apr 29, 2007 |
| 85 | Mulholland Drive (2001) - Apr 29, 2007 |
| 85 | Kikujiro (1999) - Apr 29, 2007 |
| 85 | Fargo (1996) - Apr 29, 2007 |
| 90 | Blue Velvet (1986) - Apr 29, 2007 |
| 90 | Stalker (1979) - Apr 29, 2007 |
| 90 | Blow-Up (1966) - Apr 29, 2007 |
| 90 | Buffalo '66 (1998) - Apr 29, 2007 |
| 90 | The Hours (2002) - Apr 29, 2007 |
| 95 | Dead Man (1995) - Apr 29, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |