![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
makotofu | |
![]() |
Movie Buff - 122 Films Ranked
Member Since: Nov 1, 2010
Location: USA
|

| 10 | Leaving Las Vegas (1995) - Oct 18, 2011 |
| 8 | The Usual Suspects (1995) - Sep 27, 2011 |
| 9 | American Beauty (1999) - Sep 27, 2011 |
| 10 | A Clockwork Orange (1971) - Sep 27, 2011 |
| 10 | Requiem for a Dream (2000) - Sep 24, 2011 |
| 8 | Black Swan (2010) - Jun 11, 2011 |
| 9 | Fight Club (1999) - Jun 11, 2011 |
| 7 | Il Postino (1994) - Nov 02, 2010 |
| 8 | Donnie Darko (2001) - Nov 02, 2010 |
| 7 | Wings of Desire (1987) - Nov 02, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |