malachynbm

malachynbm
Movie Buff - 141 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2012
Location: royal oak, michigan oakland county, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 62% Airplane! (1980) - Rated 06 Mar 2012
85 40% Jerry Maguire (1996) - Rated 06 Mar 2012
100 98% Life Is Beautiful (1997) - Rated 06 Mar 2012
90 62% WarGames (1983) - Rated 06 Mar 2012
99 95% American Beauty (1999) - Rated 06 Mar 2012
85 40% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 06 Mar 2012
50 6% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Rated 06 Mar 2012
40 5% I Think I Love My Wife (2007) - Rated 06 Mar 2012
90 62% The Rock (1996) - Rated 06 Mar 2012
70 12% Beavis and Butt-Head Do America (1996) - Rated 06 Mar 2012