![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
maledei | |
![]() |
Movie Buff - 130 Films Ranked
Member Since: Dec 8, 2005
|

| 65 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Akira (1988) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Alexander (2004) - Aug 13, 2007 |
| 30 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Barbarian Invasions (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Beetlejuice (1988) - Aug 13, 2007 |
| 25 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |