![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
malenamina | |
![]() |
Movie Buff - 102 Films Ranked
Member Since: Nov 25, 2010
Location: UK
|

| 87 | The Exorcist (1973) - Nov 25, 2010 |
| 87 | The Exorcism of Emily Rose (2005) - Nov 25, 2010 |
| 82 | The Skeleton Key (2005) - Nov 25, 2010 |
| 94 | The Shining (1980) - Nov 25, 2010 |
| 75 | Pretty Woman (1990) - Nov 25, 2010 |
| 88 | Where the Wild Things Are (2009) - Nov 25, 2010 |
| 60 | Dirty Dancing (1987) - Nov 25, 2010 |
| 95 | Amélie (2001) - Nov 25, 2010 |
| 87 | Bridget Jones: The Edge of Reason (2004) - Nov 25, 2010 |
| 65 | Moulin Rouge! (2001) - Nov 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |