![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
malistrais | |
![]() |
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: Aug 26, 2009
Location: USA
|

| 65 | Thirteen Ghosts (2001) - Aug 26, 2009 |
| 80 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Aug 26, 2009 |
| 75 | Mission to Mars (2000) - Aug 26, 2009 |
| 85 | The Abyss (1989) - Aug 26, 2009 |
| 80 | Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Aug 26, 2009 |
| 85 | King Arthur (2004) - Aug 26, 2009 |
| 80 | The Waterboy (1998) - Aug 26, 2009 |
| 80 | The Sum of All Fears (2002) - Aug 26, 2009 |
| 80 | Men in Black II (2002) - Aug 26, 2009 |
| 85 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Aug 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |