![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mallory_fox | |
![]() |
Movie Buff - 303 Films Ranked
Member Since: Nov 22, 2006
Location: Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | The Shawshank Redemption (1994) - Jun 22, 2007 |
| 25 | Mrs. Doubtfire (1993) - Jun 01, 2007 |
| 10 | Jackass: Number Two (2006) - Jun 01, 2007 |
| 75 | Magnolia (1999) - Jun 01, 2007 |
| 65 | Boys Don't Cry (1999) - Jun 01, 2007 |
| 40 | 300 (2007) - Jun 01, 2007 |
| 70 | Mallrats (1995) - Jun 01, 2007 |
| 50 | Ocean's Eleven (2001) - Jun 01, 2007 |
| 75 | Happy Feet (2006) - Jun 01, 2007 |
| 70 | Caché (2005) - Jun 01, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |