Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
man98
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2011
Location: USA
Recent Rankings
68 The Color of Money (1986) - Sep 18, 2011
55 Bringing Out the Dead (1999) - Sep 18, 2011
65 Gangs of New York (2002) - Sep 18, 2011
63 The Aviator (2004) - Sep 18, 2011
95 Raging Bull (1980) - May 25, 2011
83 Black Swan (2010) - May 25, 2011
70 Jack Goes Boating (2010) - Feb 22, 2011
75 Notorious (1946) - Feb 22, 2011
80 Inception (2010) - Feb 21, 2011
55 The Kids Are All Right (2010) - Feb 14, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with man98. Why not go rank more films, then come back and check it out again?