![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mancred | |
![]() |
Movie Buff - 100 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2007
Location: USA
|

| 70 | The Blues Brothers (1980) - Oct 17, 2007 |
| 65 | Full Metal Jacket (1987) - Oct 17, 2007 |
| 40 | Spider-Man (2002) - Oct 17, 2007 |
| 60 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Oct 17, 2007 |
| 65 | Volcano (1997) - Oct 17, 2007 |
| 60 | Christmas Vacation (1989) - Oct 17, 2007 |
| 65 | Beverly Hills Cop (1984) - Oct 17, 2007 |
| 85 | Mr. & Mrs. Smith (1941) - Oct 17, 2007 |
| 85 | Mulholland Drive (2001) - Oct 17, 2007 |
| 90 | Battleship Potemkin (1925) - Oct 17, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |