mandakate27

mandakate27
Movie Buff - 244 Film Ratings
Member Since: 17 May 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 56% The Boondock Saints (1999) - Rated 30 May 2014
85 63% The Painted Veil (2006) - Rated 30 May 2014
70 35% Black Swan (2010) - Rated 30 May 2014
65 29% The Paperboy (2012) - Rated 30 May 2014
65 29% Orphan (2009) - Rated 30 May 2014
40 15% The Village (2004) - Rated 30 May 2014
80 56% The Evil Dead (1981) - Rated 30 May 2014
70 35% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 30 May 2014
70 35% Music and Lyrics (2007) - Rated 30 May 2014
70 35% Beverly Hills Cop (1984) - Rated 30 May 2014