![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mandtalo | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Jun 19, 2010
Location: USA
|

| 0 | Species (1995) - Jun 19, 2010 |
| 77 | Arranged (2007) - Jun 19, 2010 |
| 70 | That Thing You Do! (1996) - Jun 19, 2010 |
| 85 | Juno (2007) - Jun 19, 2010 |
| 80 | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Jun 19, 2010 |
| 95 | Waking Ned Devine (1998) - Jun 19, 2010 |
| 85 | Life Is Beautiful (1997) - Jun 19, 2010 |
| 90 | Elf (2003) - Jun 19, 2010 |
| 100 | Up (2009) - Jun 19, 2010 |
| 90 | Stranger Than Fiction (2006) - Jun 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |