![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
manewitz | |
![]() |
Film Freak - 582 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2008
Location: USA
|

| 80 | Smokin' Aces (2007) - Dec 27, 2008 |
| 75 | A Bug's Life (1998) - Dec 27, 2008 |
| 85 | Shrek 2 (2004) - Dec 27, 2008 |
| 60 | The Fast and the Furious (2001) - Dec 27, 2008 |
| 90 | The Jacket (2005) - Dec 27, 2008 |
| 80 | Bowfinger (1999) - Dec 27, 2008 |
| 80 | Bottle Rocket (1996) - Dec 27, 2008 |
| 50 | Serendipity (2001) - Dec 27, 2008 |
| 75 | Matchstick Men (2003) - Dec 27, 2008 |
| 80 | That Thing You Do! (1996) - Dec 27, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |