![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
manil.c89 | |
![]() |
Film Freak - 539 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2011
Location: Canada
|

| 85 | Elena (2011) - May 26, 2012 |
| 85 | Magnolia (1999) - May 24, 2012 |
| 75 | Jackboots on Whitehall (2010) - May 15, 2012 |
| 85 | Howl's Moving Castle (2004) - May 14, 2012 |
| 80 | Michael Clayton (2007) - May 13, 2012 |
| 85 | Headhunters (2011) - May 10, 2012 |
| 80 | Ghost in the Shell 2: Innocence (2004) - May 07, 2012 |
| 75 | Cronos (1993) - May 03, 2012 |
| 80 | Hard Candy (2005) - May 03, 2012 |
| 75 | Kung Fu Panda 2 (2011) - May 03, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |