![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
manilla-73 | |
![]() |
Movie Buff - 204 Films Ranked
Member Since: Jul 7, 2006
Location: UK
|

| 76 | Pulp Fiction (1994) - May 08, 2009 |
| 45 | Enemy of the State (1998) - May 08, 2009 |
| 88 | Lawrence of Arabia (1962) - May 08, 2009 |
| 86 | 12 Monkeys (1995) - May 08, 2009 |
| 64 | Ocean's Thirteen (2007) - May 08, 2009 |
| 71 | Rain Man (1988) - May 08, 2009 |
| 70 | V for Vendetta (2006) - May 08, 2009 |
| 45 | Days of Thunder (1990) - May 08, 2009 |
| 50 | Twister (1996) - May 08, 2009 |
| 58 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - May 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |