Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mani_monj
Movie Buff - 204 Films Ranked
Member Since: Dec 12, 2009
Location: Canada
Recent Rankings
82 The Descendants (2011) - May 16, 2012
84 Kung Fu Panda 2 (2011) - May 16, 2012
88 Monster (2003) - May 05, 2012
80 Cinderella Man (2005) - May 05, 2012
76 Lost in Translation (2003) - May 05, 2012
85 Closer (2004) - Apr 06, 2012
75 Love and Other Drugs (2010) - Apr 01, 2012
88 Traffic (2000) - Mar 31, 2012
73 Lord of War (2005) - Mar 30, 2012
87 Donnie Brasco (1997) - Mar 29, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mani_monj. Why not go rank more films, then come back and check it out again?