Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
manname
Movie Buff - 116 Films Ranked
Member Since: Mar 1, 2007
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
45 The Stepford Wives (2004) - Mar 01, 2007
60 Chicken Run (2000) - Mar 01, 2007
5 The Princess Diaries 2: Royal Engagement (2004) - Mar 01, 2007
Mini-Review: if i thought the first movie was a travesty of the books then this was just excrement
75 Gone in 60 Seconds (2000) - Mar 01, 2007
35 A Knight's Tale (2001) - Mar 01, 2007
65 The Bourne Identity (2002) - Mar 01, 2007
Mini-Review: i loved the books, but this wasn't half bad
65 The Bourne Supremacy (2004) - Mar 01, 2007
15 Bruce Almighty (2003) - Mar 01, 2007
Mini-Review: who hasn't wished they could do that to traffic?
80 X-Men (2000) - Mar 01, 2007
45 Under the Tuscan Sun (2003) - Mar 01, 2007
Mini-Review: the book was oh so much better, but just watch the scenery
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with manname. Why not go rank more films, then come back and check it out again?