mannishboy24

mannishboy24
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 04 Dec 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 84% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 04 Dec 2010
85 50% 300 (2007) - Rated 04 Dec 2010
82 7% 16 Blocks (2006) - Rated 04 Dec 2010
82 7% The Usual Suspects (1995) - Rated 04 Dec 2010
94 96% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 04 Dec 2010
88 65% The Karate Kid, Part II (1986) - Rated 04 Dec 2010
86 57% Vertigo (1958) - Rated 04 Dec 2010
92 84% Psycho (1960) - Rated 04 Dec 2010
84 30% Cinderella Man (2005) - Rated 04 Dec 2010
84 30% Jumanji (1995) - Rated 04 Dec 2010