![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
manoice | |
![]() |
Film Freak - 574 Films Ranked
Member Since: May 4, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 32 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 60 | About a Boy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 79 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 58 | Alfie (2004) - Aug 13, 2007 |
| 83 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 78 | Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007 |
| 69 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 92 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 84 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 90 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |