manojevu

manojevu
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 14 Dec 2012
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 83% The Usual Suspects (1995) - Rated 25 Dec 2012
76 74% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 14 Dec 2012
72 55% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 14 Dec 2012
72 55% Die Hard 2 (1990) - Rated 14 Dec 2012
85 99% Die Hard (1988) - Rated 14 Dec 2012
74 61% Reservoir Dogs (1992) - Rated 14 Dec 2012
75 68% Air Force One (1997) - Rated 14 Dec 2012
67 29% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Rated 14 Dec 2012
82 94% Inglourious Basterds (2009) - Rated 14 Dec 2012
70 42% The Scorpion King (2002) - Rated 14 Dec 2012