![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
manticorae | |
![]() |
Movie Buff - 123 Films Ranked
Member Since: Oct 16, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 93 | The Dark Knight (2008) - Oct 16, 2008 |
| 95 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Oct 16, 2008 |
| 80 | Thirteen (2003) - Oct 16, 2008 |
| 93 | Crash (2005) - Oct 16, 2008 |
| 100 | Batman Begins (2005) - Oct 16, 2008 |
| 80 | Home Alone (1990) - Oct 16, 2008 |
| 90 | Crank (2006) - Oct 16, 2008 |
| 80 | The Shining (1980) - Oct 16, 2008 |
| 95 | We Were Soldiers (2002) - Oct 16, 2008 |
| 100 | Old School (2003) - Oct 16, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |