Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
manvsmanatee
Flick Fan - 99 Films Ranked
Member Since: Nov 23, 2010
Location: St. Paul, MN, USA
Recent Rankings
75 Spirited Away (2002) - Nov 23, 2010
55 Sleeper (1973) - Nov 23, 2010
40 The Bucket List (2007) - Nov 23, 2010
0 Sphere (1998) - Nov 23, 2010
0 Cellular (2004) - Nov 23, 2010
0 Final Destination 2 (2003) - Nov 23, 2010
0 Scream 2 (1997) - Nov 23, 2010
50 The Notebook (2004) - Nov 23, 2010
0 Anaconda (1997) - Nov 23, 2010
65 Catch Me If You Can (2002) - Nov 23, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with manvsmanatee. Why not go rank more films, then come back and check it out again?