Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
maphilli
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Jul 25, 2010
Location: USA
Recent Rankings
82 Moneyball (2011) - Jan 26, 2012
83 A Serious Man (2009) - Dec 22, 2011
88 A Clockwork Orange (1971) - May 06, 2011
78 Of Time and the City (2008) - Apr 11, 2011
79 Source Code (2011) - Apr 10, 2011
81 Ashes of Time Redux (2008) - Apr 08, 2011
87 An Education (2009) - Apr 04, 2011
84 Of Gods and Men (2010) - Apr 01, 2011
86 War and Peace (1968) - Mar 30, 2011
86 Taxi Driver (1976) - Mar 24, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with maphilli. Why not go rank more films, then come back and check it out again?