![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
marcela | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Aug 7, 2008
Location: Porto Seguro, Bahia, Brazil
|
|
Bio: Marcela, 16, a lefty, scorpian, funny, a bit slow at times, loves rock music, used to live in miami hates now living in brazil, currently in love for about 2 years & 7 months now (hope I get married, lol), love comedy, action, some romance & terror films, & when it comes to books, i heart love stories! =)
| |

| 80 | Spider-Man (2002) - Aug 07, 2008 |
| 76 | Batman (1966) - Aug 07, 2008 |
| 41 | Robin Hood (1973) - Aug 07, 2008 |
| 73 | The Lion King II: Simba's Pride (1998) - Aug 07, 2008 |
| 76 | Miss Congeniality (2000) - Aug 07, 2008 |
| 70 | School of Rock (2003) - Aug 07, 2008 |
| 75 | K-PAX (2001) - Aug 07, 2008 |
| 30 | Independence Day (1996) - Aug 07, 2008 |
| 50 | Men in Black II (2002) - Aug 07, 2008 |
| 100 | Scary Movie 2 (2001) - Aug 07, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |