Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
marcerina
Movie Buff - 178 Films Ranked
Member Since: Nov 22, 2009
Location: Japan
Recent Rankings
0 Back to the Future (1985) - Nov 22, 2009
40 What Women Want (2000) - Nov 22, 2009
30 The Departed (2006) - Nov 22, 2009
0 Freddy Vs. Jason (2003) - Nov 22, 2009
0 Across the Universe (2007) - Nov 22, 2009
0 Saw IV (2007) - Nov 22, 2009
100 The Royal Tenenbaums (2001) - Nov 22, 2009
0 Knocked Up (2007) - Nov 22, 2009
0 The Incredible Hulk (2008) - Nov 22, 2009
30 Bowling for Columbine (2002) - Nov 22, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with marcerina. Why not go rank more films, then come back and check it out again?