Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
marcia123
Movie Buff - 351 Films Ranked
Member Since: Feb 12, 2009
Location: Midland, Michigan, USA
Recent Rankings
89 Hocus Pocus (1993) - Jun 06, 2009
89 Bonnie and Clyde (1967) - Jun 06, 2009
100 Forrest Gump (1994) - Jun 06, 2009
51 Saw III (2006) - Jun 06, 2009
79 The Jacket (2005) - Jun 06, 2009
45 Rush Hour 2 (2001) - Jun 06, 2009
11 Bend It Like Beckham (2002) - Jun 06, 2009
87 Double Jeopardy (1999) - Jun 06, 2009
2 Signs (2002) - Jun 06, 2009
70 Super Size Me (2004) - Jun 06, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with marcia123. Why not go rank more films, then come back and check it out again?