![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
marciecurrie | |
![]() |
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Oct 5, 2009
Location: USA
|

| 80 | Planes, Trains and Automobiles (1987) - Oct 05, 2009 |
| 50 | The Godfather: Part II (1974) - Oct 05, 2009 |
| 90 | Face/Off (1997) - Oct 05, 2009 |
| 75 | Ocean's Twelve (2004) - Oct 05, 2009 |
| 30 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Oct 05, 2009 |
| 99 | Scream 3 (2000) - Oct 05, 2009 |
| 15 | The Great Escape (1963) - Oct 05, 2009 |
| 75 | Let the Right One In (2008) - Oct 05, 2009 |
| 30 | Equilibrium (2002) - Oct 05, 2009 |
| 55 | The Day After Tomorrow (2004) - Oct 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |