Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
marcstein
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2009
Location: North Reading, MA, USA
Recent Rankings
95 Good Will Hunting (1997) - Aug 27, 2009
100 The Maltese Falcon (1941) - Aug 27, 2009
90 Friday Night Lights (2004) - Aug 27, 2009
85 Chasing Amy (1997) - Aug 27, 2009
80 The Mexican (2001) - Aug 27, 2009
75 Let the Right One In (2008) - Aug 27, 2009
75 Awakenings (1990) - Aug 27, 2009
90 Dogma (1999) - Aug 27, 2009
85 Edward Scissorhands (1990) - Aug 27, 2009
100 The Princess Bride (1987) - Aug 27, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with marcstein. Why not go rank more films, then come back and check it out again?