![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
marelunae | |
![]() |
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Jul 31, 2009
Location: USA
|

| 100 | Psycho (1960) - Jul 31, 2009 |
| 89 | Drag Me to Hell (2009) - Jul 31, 2009 |
| 93 | Shaun of the Dead (2004) - Jul 31, 2009 |
| 85 | Sleepy Hollow (1999) - Jul 31, 2009 |
| 98 | A Nightmare on Elm Street (1984) - Jul 31, 2009 |
| 97 | Friday the 13th (1980) - Jul 31, 2009 |
| 75 | Evolution (2001) - Jul 31, 2009 |
| 93 | The Matrix (1999) - Jul 31, 2009 |
| 93 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Jul 31, 2009 |
| 80 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Jul 31, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |