![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
marenjch | |
![]() |
Flick Fan - 47 Films Ranked
Member Since: Dec 11, 2009
Location: MD, USA
|

| 75 | Star Trek III: The Search for Spock (1984) - Jan 01, 2010 |
| 85 | So I Married an Axe Murderer (1993) - Jan 01, 2010 |
| 35 | Pay It Forward (2000) - Jan 01, 2010 |
| 0 | The Cider House Rules (1999) - Jan 01, 2010 |
| 90 | The Truman Show (1998) - Jan 01, 2010 |
| 90 | Night at the Museum (2006) - Jan 01, 2010 |
| 25 | When Harry Met Sally... (1989) - Jan 01, 2010 |
| 10 | Gladiator (2000) - Jan 01, 2010 |
| 100 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Jan 01, 2010 |
| 90 | The Machinist (2004) - Jan 01, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |