![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
margot9452 | |
![]() |
Movie Buff - 179 Films Ranked
Member Since: Jun 25, 2011
|

| 90 | The Sacrifice (1986) - Jul 14, 2011 |
| 90 | Andrei Rublev (1966) - Jul 14, 2011 |
| 100 | The Mirror (1975) - Jul 14, 2011 |
| 85 | Solaris (1972) - Jul 14, 2011 |
| 90 | Nostalghia (1983) - Jul 14, 2011 |
| 95 | Cries and Whispers (1972) - Jul 03, 2011 |
| 90 | Down by Law (1986) - Jul 03, 2011 |
| 100 | The Passion of Anna (1969) - Jul 03, 2011 |
| 85 | Pi (1998) - Jul 03, 2011 |
| 80 | Seven Samurai (1954) - Jul 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |