![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mari1986 | |
![]() |
Flick Fan - 43 Films Ranked
Member Since: Oct 6, 2011
Location: USA
|

| 80 | Back to the Future Part III (1990) - Oct 06, 2011 |
| 59 | The Others (2001) - Oct 06, 2011 |
| 95 | A Beautiful Mind (2001) - Oct 06, 2011 |
| 81 | Léon: The Professional (1994) - Oct 06, 2011 |
| 85 | American Pie 2 (2001) - Oct 06, 2011 |
| 80 | Law Abiding Citizen (2009) - Oct 06, 2011 |
| 82 | Blue Crush (2002) - Oct 06, 2011 |
| 80 | Joy Ride (2001) - Oct 06, 2011 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Oct 06, 2011 |
| 90 | Shrek (2001) - Oct 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |