![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
maria puder | |
![]() |
Movie Buff - 254 Films Ranked
Member Since: Jun 13, 2008
Location: Istanbul, Turkey
Age: 24
Gender: Female
Status: Attached
|

| 75 | The Decalogue (1989) - Feb 21, 2011 |
| 65 | A Beautiful Mind (2001) - Feb 21, 2011 |
| 85 | Ran (1985) - Feb 21, 2011 |
| 75 | Frostbiten (2006) - Feb 21, 2011 |
| 70 | Love Actually (2003) - Feb 21, 2011 |
| 80 | Spider (2002) - Feb 21, 2011 |
| 70 | Elephant (2003) - Feb 21, 2011 |
| 70 | Seven Years in Tibet (1997) - Feb 21, 2011 |
| 80 | Amélie (2001) - Feb 21, 2011 |
| 40 | (500) Days of Summer (2009) - Feb 21, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |