![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mariacho | |
![]() |
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Jun 27, 2009
Location: Argentina
|

| 85 | My Brother Is an Only Child (2007) - Jun 27, 2009 |
| 80 | Planet of the Apes (2001) - Jun 27, 2009 |
| 90 | Schindler's List (1993) - Jun 27, 2009 |
| 100 | The Godfather (1972) - Jun 27, 2009 |
| 75 | Sweet Charity (1969) - Jun 27, 2009 |
| 95 | The Dark Knight (2008) - Jun 27, 2009 |
| 80 | Munich (2005) - Jun 27, 2009 |
| 95 | Cast Away (2000) - Jun 27, 2009 |
| 90 | City of God (2003) - Jun 27, 2009 |
| 60 | Meet the Fockers (2004) - Jun 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |